Saunalava OÜ ehitab teile mugava ja kauakestva sauna!

Ergonoomilised saunalavad, millel istudes saad oma keha mugavalt vabaks lasta ja lõdvestuda sama mõnusalt kui elutoas tugitoolis või diivanil.

Saun on meie igapäevaelus lahutamatus osas ja saun on mõnus koht kus peale pingelust tööpäeva lõõgastuda. Parima lõõgastuse ja värskendava enesetunde annab kvaliteetselt ehitatud saun.

Saunalava OÜ pakub sauna ehituse teenust Teie soovidest ja võimalustest lähtuvalt. Hea sauna ehitus algab Teie poolt esitatud sisendist – mida ja kuidas soovite ning mõelge eelnevalt ka läbi milline on Teie võimalik eelarve, mida saate sauna ehituseks endale lubada? Meie pakume Teile omalt poolt võimalikud ehituslikud lahendused, disaini, materjalid ja ehituse eelarve. Teostame soojustuse, isolatsiooni, saunapuidust vooderduse, ja saunalava ehituse tööd.

Meie poolt pakutavas valikus on Eesti tootjate Thermory sauna puitmaterjalid ja Eesti kerisetootjate Huum, Saunum, Cozy ja Skamet saunakerised. Saunalavadena kasutame meie enda toodetavad originaalsed ning mugavad Lux Lavad või siis ehitame teile unikaalse lahendusena ja rätsepatööna tehtava saunalava.

Sauna ehitusel on oluline silmas pidada head ventilatsiooni, õiget, sobiva võimsusega kerist ja teie pere sauna kasutuse eelistustest lähtuvat saunalava.

Sauna ehitusele eelnevalt on vaja läbi mõelda ka meelepärased valgustuse lahendused kuna ehituse käigus on vaja paigaldada vajalikud kaablid ja vooluühendused.

Küsi pakkumist

Ehitame teile isikupärase, mugava ja kauakestva sauna mis pakub teile igapäevast kosutust aastateks

    Tehtud tööd